Przetargi na sprzedaż nieruchomości na terenie Śląska

Zespół komunikaty.pl
17.12.2015 , aktualizacja: 17.12.2015 13:49
A A A
Nieruchomości w Katowicach

Nieruchomości w Katowicach (fot.Shutterstock)

Mieszkania na terenie Katowic i Mysłowic zostały wystawione na sprzedaż w przetargu ustnym w formie licytacji. Oferowane nieruchomości znajdują się w kilku lokalizacjach. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu przetargowym jest wniesienie określonego wadium.
Śląsko - Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o działająca w imieniu Katowickiego Holdingu Węglowego S.A ogłosiła przetargi na sprzedaż kilku nieruchomości znajdujących się na terenie Katowic i Mysłowic. Przedmiotem postępowania jest sprzedaż prawa własności nieruchomości wraz z udziałem w części wspólnej nieruchomości. Lokalizacje mieszkań: w Katowicach: ul. GALLUSA, ul. Zamkowa, ul. Krucza, ul. Żeleńskiego; w Mysłowicach na ul. Norwida. Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w przetargu ustnym w formie licytacji. Warunkiem udziału w postępowaniu przetargowym jest wniesienie wadium. Ostateczna cena poszczególnych nieruchomości zostanie określona po zakończeniu przetargów. Postępowania odbędą się w dniu 31.12.2015. Osoby zainteresowane kupnem oferowanych nieruchomości mogą do dnia 29.12.2015 je obejrzeć po wcześniejszych ustaleniach z Działem Obsługi Nieruchomości w poszczególnych Administracjach.

Przetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w MysłowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Mieszkania w KatowicachPrzetarg w Katowicach Nieruchomość gruntowa w KatowicachPrzetarg w Katowicach Nieruchomość gruntowa w KatowicachZobacz także
Ogłoszenia różne