Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Postępowanie o uznanie za zmarłą Rozalię Jaróg, sygn. akt I Ns 42/19

małopolskie, Nowy targ

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33887582
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
26-02-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
34-400 Nowy targ
Ulica
Ludźmierska
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółySygn. akt I Ns 42/19
OGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym w Nowym Targu I Wydział Cywilny z wniosku Zofii Maroszek toczy się postępowanie o uznanie za zmarłą Rozalię Jaróg, ur. 15 marca 1912 roku w Obidowej, c. Walentego Jaróg i Anny Żółtek, ostatnio zamieszkałej w Skawie, woj. małopolskie.
Wnioskodawczyni, składając wniosek o uznanie za zmarłą, podała, że jej matka Rozalia Jaróg zaginęła podczas II wojny światowej, została wywieziona przez okupanta do obozu pracy, z którego nie wróciła po zakończeniu wojny, oraz że do chwili obecnej nie dała znaku życia. Również próby poszukiwania Rozalii Jaróg przez Międzynarodowe Biuro Poszukiwań nie przyniosły żadnego efektu.
W związku z powyższym wzywa się zaginioną Rozalię Jaróg, ur. 15 marca 1912 roku w Obidowej, c. Walentego Jaróg i Anny Żółtek, ostatnio zamieszkałą w Skawie, woj. małopolskie, aby w terminie 6 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosiła się w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu, ul. Ludźmierska 29 - w przeciwnym razie może ona zostać uznana za zmarłą.
Równocześnie Sąd Rejonowy w Nowym Targu wzywa wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionej, aby w powyższym terminie przekazały je sądowi, gdyż w przeciwnym razie może ona zostać uznana za zmarłą.
33887582
drukuj ogłoszenie