Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I Ns 552/16/S toczy się postępowanie z wniosku Jana Łastowieckiego - kuratora spadku nieobjętego po Zygmuncie Wisznicerze, przy uczestnictwie nieznanego z miejsca pobytu Petera Wisznicer reprezentowanego przez kuratora Zofię Kęskiewicz - o stwierdzenie nabycia spadku po Phoebe Wisznicer

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33897692
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
26-03-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyOgłoszenie
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I Ns 552/16/S toczy się postępowanie z wniosku Jana Łastowieckiego - kuratora spadku nieobjętego po Zygmuncie Wisznicerze, przy uczestnictwie nieznanego z miejsca pobytu Petera Wisznicer reprezentowanego przez kuratora Zofię Kęskiewicz - o stwierdzenie nabycia spadku po Phoebe Wisznicer, córce Thomasa Edwarda Silcock i Grace, urodzonej 23 sierpnia 1912 r., zmarłej 7 marca 2002 r. w Los Angeles w USA, ostatnio tam zamieszkałej.
Sąd wzywa spadkobierców zmarłej, aby w terminie 6 miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się w tutejszym Sądzie i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu.
33897692
drukuj ogłoszenie