Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowm w Kędzierzynie-Koźle toczy się postępowanie o zasiedzenie nieruchomości położonej w Pawłowiczkach przy ul. Wyzwolenia 88.

opolskie, Kędzierzyn-koźle

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33899027
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
26-03-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Żeromskiego 5
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE- KOŹLU I WYDZIAŁ CYWILNY

Szczegóły" W Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie-Koźlu Wydziale I Cywilnym, pod sygnaturą I Ns 731/1 7 toczy się postępowanie z wniosku Ursuli Kopietz z udziałem Gabńeli Pyka o zasiedzenie udziału własności nieruchomości rolnej Helmuta Malcherczyk, położonej w Pawłowiczkach ul. Wyzwolenia 88, stanowiącej wspólność majątkową małżeńską Ursuli Kopietz i Helmuta Malcherczyk, dla której w Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie - Koźlu prowadzona jest księga wieczysta OP1K/ 00000229/2 oraz udziału Helmuta Malcherczyk w nieruchomości oznaczonej jako sad, działka nr 521 stanowiącej wspólność majątkową małżeńską Ursuli Kopietz i Helmuta Malcherczyk, dla której Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi księgę wieczystą OP1K/00000227/1.
Sąd wzywa wszystkie zainteresowane osoby, a zwłaszcza spadkobierców Helmuta Malcherczyk, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili i udowodnili swoje prawa do opisanej nieruchomości. Jeżeli w powyższym terminie nikt się nie zgłosi, bądź zgłosiwszy się nie wykaże swej własności, Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeśli zostanie ono udowodnione".
33899027
drukuj ogłoszenie