Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Postępowanie w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku po Edmundzie Ostałowskim s. Józefa i Marii w Jasińcu oraz po Genowefie Ostałowskiej z domu Osińska c. Jana i Marianny ur. w Galczycach

lubuskie, Świebodzin

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33899906
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
28-03-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
66-200 Świebodzin
Ulica
PARK CHOPINA 3
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółySąd Rejonowy w Świebodzinie I Wydział Cywilny ogłasza o toczącym się postępowaniu w sprawie I Ns 760/17 o stwierdzenie nabycia spadku po Edmundzie Ostałowskim s. Józefa i Marii ur. 24.03.1928r. w miejscowości Jasiniec zmarłym w dniu 09.04.2009r. w Świebodzinie, ostatnio stale zamieszkałym w Świebodzinie, w skład spadku wchodzi udział w nieruchomości położonej w Świebodzinie ul. Rynkowa 5/1, wzywając spadkobierców aby w ciągu sześciu miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili i udowodnili nabycie spadku po wyżej wymienionym wskazując, iż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Sąd Rejonowy w Świebodzinie I Wydział Cywilny ogłasza o toczącym się postępowaniu w sprawie I Ns 760/17 o stwierdzenie nabycia spadku po Genowefie Ostałowskiej z domu Osińska c. Jana i Marianny ur. 02.10.1941r. w miejscowości Galczyce zmarłej w dniu 15.11.2016r. w Świebodzinie, ostatnio stale zamieszkującej w Świebodzinie, w skład spadku wchodzi udział w nieruchomości położonej w Świebodzinie ul. Rynkowa 5/1, wzywając spadkobierców aby w ciągu sześciu miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili i udowodnili nabycie spadku po wyżej wymienionej wskazując, iż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33899906
drukuj ogłoszenie