Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Olecku toczy się postępowanie o uznanie za zmarłego Rafała Zarzyckiego.

warmińsko-mazurskie, Olecko

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33906717
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
23-04-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
19-400 Olecko
Ulica
Osiedle Siejnik I 18
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W OLECKU I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA O UZNANIE ZA ZMARŁEGO
Sąd Rejonowy w Olecku ogłasza, że wszczął postępowanie z wniosku Grażyny Teresy Zarzyckiej, zam. ul. Partyzantów 8/1,19-500 Gołdap, o uznanie za zmarłego Rafała Zarzyckiego, syna Stanisława Zarzyckiego i Grażyny Teresy Zarzyckiej, nazwisko rodowe Walewska, urodzonego dnia 4 stycznia 1983 roku w Gołdapi, gm. Gołdap, powiat gołdapski, województwo warmińsko-mazurskie, ostatnio tam stale zamieszkałego. Ostatni raz Rafała Zarzyckiego widziano przed Wielkanocą w 2006 roku we Włoszech, gdzie pracował u polskiego pracodawcy. Ostatni kontakt telefoniczny z Rafałem Zarzyckim odbył się w sierpniu 2006 roku. Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi od dnia zgłoszenia, tj. od dnia 23 sierpnia 2006 roku, prowadzi sprawę poszukiwawczo-identyfikacyjną za Rafałem Zarzyckim.
Sąd wzywa Rafała Zarzyckiego, aby w terminie trzech miesięcy zgłosił się do tut. Sądu, gdyż w przeciwnym razie może być uznany za zmarłego.
Sąd wzywa również wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionym, aby w powyższym terminie przekazały je Sądowi.
33906717
drukuj ogłoszenie