Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie toczy się postępowanie o nabycie spadku po Kazimierze Nowak zm.12.06. 2016 r. w Krakowie.

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33905895
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
23-04-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie 7 paw. D
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny, pod sygn. akt I Ns 1683/17/K, toczy się sprawa z wniosku Skarbu Państwa - Naczelnika Urzędu Skarbowego Kraków - Krowodrza przy uczestnictwie Adama Nowaka i mał. Lidii Nowak o stwierdzenie nabycia spadku po Kazimierze Nowak.
Spadkodawczyni Kazimiera Nowak z domu Kurpan, córka Antoniego i Wiktorii, urodzona dnia 17 listopada 1932 roku w Piekarach, a ostatnio zamieszkała w Krakowie przy ul. Leopolda Staffa 9/13, zmarła w dniu 12 czerwca 2016 roku w Krakowie. Wszyscy znani Sądowi spadkobiercy zmarłej odrzucili spadek, natomiast Sąd nie posiada danych dotyczących dalszych spadkobierców.
W związku z powyższym wzywa się zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od daty okazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do sądu, w którym toczy się postępowanie i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym wypadku zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33905895
drukuj ogłoszenie