Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Ogłoszenie Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu o zezwolnie na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu (sygn. akt I Ns 30/18)

kujawsko-pomorskie, Toruń

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33914999
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
21-05-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Kościelna 23

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu zostało wszczęte postępowanie w sprawie z wniosku Grażyny Łuszczyńskiej, Anny Sulima-Sułkowskiej, Elżbiety Gabriel, Małgorzaty Wiśniewskiej, Aleksandry Janik, Barbary Santoro i Marcina Zglenickiego z udziałem: Marka Kalinowskiego, Macieja Janik i Marty Mleczko o zezwolenie na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu.
W toku sprawy sąd ustanowił dla nieznanej z miejsca pobytu uczestniczki Marty Mleczko c. Marka i Anny, zamieszkałej ostatnio 2200 85'th street, Apt. 3a Brooklyn, 11214 Nowy Jork, Stany Zjednoczone kuratora w osobie Piotra Szpejenkowskiego do zastępowania uczestniczki w Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu.
Wszelkie pisma, wymagające dokonania czynności procesowej, doręczane będą do rąk kuratora, aż do chwili zgłoszenia się zastępowanej strony lub osoby, uprawnionej do jej zastępowania.
33914999
drukuj ogłoszenie