Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Ogłoszenie Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu o zasiedzenie części nieruchomości położonej w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Pięknej 4

kujawsko-pomorskie, ---

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33926098
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
25-06-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Kościelna 23

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu w Wydziale I Cywilnym zostało wszczęte postępowanie w sprawie I.Ns. 138/18 z wniosku Haliny Kis z udziałem: Klaudii Berger, Edyty Bejger, Iwony Bieńkowskiej, Jadwigi Gralik, Jana Józefa Jero, Roberta Malinowskiego, Jolanty Matuszewskiej, Małgorzaty Romanowskiej, Franciszki Skowrońskiej, Michała Skowrońskiego, Władysława Targońskiego, Krzysztofa Witkowskiego o zasiedzenie części nieruchomości, tj. działki nr 42, położonej w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Pięknej 4, o powierzchni 0.07,78 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr TO1G/00007764/0. Jako współwłaściciele wpisani są: małżonkowie Franciszka i Michał Skowrońscy w udziale wynoszącym 28/56 we wspólności ustawowej małżeńskiej oraz małżonkowie Władysława i Władysław Jero w udziale wynoszącym 28/56 we wspólności ustawowej małżeńskiej.
Sąd wzywa następców prawnych zmarłych Franciszki i Michała Skowrońskich, aby w ciągu trzech miesięcy, zgłosili się do udziału w sprawie, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o zniesieniu współwłasności, ponadto sąd wzywa wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości w sprawie, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia przekazały je sądowi. Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie trzech miesięcy od ukazania się tego ogłoszenia zgłosiły swoje prawa do ww. nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu w Wydziale I Cywilnym, w którym toczy się postępowanie.
33926098
drukuj ogłoszenie