Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Kryspinowie - sygn. akt I Ns 851/17/K

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33925024
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
25-06-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie I Wydziałem Cywilnym pod sygn. akt I Ns 851/17/K toczy się postępowanie z wniosku Zofii Stachury przy uczestnictwie Haliny Żelazny, Tomasza Żelaznego, Agnieszki Żelazny-Pikul, Pawła Żelaznego i Moniki Janaszek o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Kryspinowie, Gmina Liszki, składającej się z działki nr 754/2, o powierzchni o pow. 0,0300 ha, odpowiadającej p. gr. 443 i p. bud. 55, objętych zamkniętym wykazem hipotecznym 1. 206, b. gm. kat. Kryspinów, która to nieruchomość nie ma urządzonej księgi wieczystej ani zbioru dokumentów.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych niniejszym postępowaniem, w szczególności następców prawnych ujawnionej w l.w.h. 206 Marianny z Kozłów Bartyzelowej, aby w ciągu 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia stawili się w tut. Sądzie i udowodnili swe prawa do przedmiotu postępowania, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione.
33925024
drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: