Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Obornikach toczy się postępowanie o nabycie spadku po Władysławie Piątkowskiej, zm. 08.09.2018 r. w Obornikach.

wielkopolskie, Oborniki

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33926584
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
26-06-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
64-600 Oborniki
Ulica
Piłsudskiego 47
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W OBORNIKACH I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyW Sądzie Rejonowym w Obornikach Wydział I Cywilny, pod sygnaturą akt I Ns 527/18 toczy się postępowanie z wniosku Urszuli Wicherek o stwierdzenie nabycia spadku po Władysławie Piątkowskiej, urodzonej w dniu 25 czerwca 1934 roku, córce Józefa i Józefy, zmarłej dnia 8 września 2018 roku w Obornikach, ostatnio stale zamieszkałej w Obornikach.
Sąd wzywa wszystkich spadkobierców Władysławy Piątkowskiej, w szczególności następców prawnych jej wujostwa: Hanny Poznaniak, Jadwigi Fengier, Wincentego Rymarskiego, Franciszka Rymarskiego, Tomasza Rymarskiego, Antoniny Słupskiej, Władysławy Piątkowskiej, Stanisławy Piątkowskiej, Józefy Piątkowskiej, Teodora Piątkowskiego i Franciszka Piątkowskiego, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Obornikach i udowodnili swój tytuł powołania do spadku, pod rygorem pominięcia w postępowaniu o stwierdzenie nabycia spadku.
33926584
drukuj ogłoszenie