Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie VI Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie o sygnaturze VI Ns 694/18/S z wniosku Asekuracji Sp. z o.o. w Sopocie reprezentowanej przez radcę prawnego Tomasza Sadowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Wiesławie Bednarczyk

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33926947
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
28-06-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE WYDZIAŁ VI CYWIL

SzczegółyOGŁOSZENIE
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie VI Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie o sygnaturze VI Ns 694/18/S z wniosku Asekuracji Sp. z o.o. w Sopocie reprezentowanej przez radcę prawnego Tomasza Sadowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Wiesławie Bednarczyk z domu Kurkowska, córce Juliusza i Stanisławy, urodzonej dnia 15 maja 1939 roku w Warszawie, zmarłej dnia 28 maja 2015 roku w Krakowie, ostatnio stale zamieszkałej w miejscowości Kraków.
Sąd wzywa spadkobierców zmarłej, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się w tutejszym Sądzie i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku po Wiesławie Bednarczyk.
33926947
drukuj ogłoszenie