Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim I Wydziale Cywilnym toczy się sprawa z wniosku SMLW " Słowianin " w Świnoujściu o stwierdzenie nabycia spadku po Antoninie Burdelskiej

zachodniopomorskie, Kamień pomorski

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33930663
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
11-07-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Kościuszki 13
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W KAMIENIU POMORSKIM

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim I Wydziale Cywilnym toczy się sprawa z wniosku Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej "Słowianin" w Świnoujściu o stwierdzenie nabycia spadku po Antoninie Burdelskiej, córce Jana i Katarzyny, zmarłej w dniu 21 lipca 2018 r. w Śniatowie, ostatnio stale zamieszkałej w Śniatowie, Gmina Kamień Pomorski. W skład majątku spadkodawczyni wchodzi prawo do lokalu mieszkalnego położonego przy ul. J. Matejki 40/19 w Świnoujściu, który nie posiada urządzonej księgi wieczystej.
Wzywa się następców prawnych Antoniny Burdelskiej, aby w terminie trzech miesięcy, licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia, zgłosili się do Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim I Wydziału Cywilnego i wykazali swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33930663
drukuj ogłoszenie