Ogłoszenie

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie toczy postępowanie o nabycie spadku po Macieju Rafale Maksymowskim, zm. 21.11.2016 r. w St. Petersburg na Florydzie w St. Zjednoczonych.

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33932489
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
23-07-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-NOWEJ HUTY WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, I Wydział Cywilny, informuje, że pod sygnaturą I Ns 488/17/N toczy się postępowanie z wniosku Kazimierza Maksymowskiego, Małgorzaty Maksymowskiej, Katarzyny Maksymowskiej i Michała (vel Michaela Angelo) Maksymowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Macieju Rafale Maksymowskim, synu Kazimierza i Doroty z domu Rydzik, urodzonym w dniu 3 lutego 1985 roku w Krakowie, zmarłym w dniu 21 listopada 2016 roku w St. Petersburg na Florydzie w Stanach Zjednoczonych i ostatnio stale tam zamieszkałym. Brak szczegółowych danych co do majątku pozostałego po spadkodawcy.
Sąd wzywa wszystkich spadkobierców ustawowych i testamentowych po wyżej wymienionym do zgłoszenia się w tutejszym Sądzie i udowodnienia swoich praw do spadku w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia, gdyż w przeciwnym wypadku mogą być pominięci w postępowaniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33932489
drukuj ogłoszenie