Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie - I Wydziałem Cywilnym pod sygn. akt I Ns 869/18/K toczy się postępowanie z wniosku Skarbu Państwa - Prezydenta Miasta Krakowa o stwierdzenie nabycia spadku po Franciszku Nalepie

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33946196
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
10-09-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie - I Wydziałem Cywilnym pod sygn. akt I Ns 869/18/K toczy się postępowanie z wniosku Skarbu Państwa - Prezydenta Miasta Krakowa o stwierdzenie nabycia spadku po Franciszku Nalepie, synu Walentego i Franciszki z domu Rozpędzik, urodzonym dnia 4 października 1901 r. w Krakowie, zmarłym w Krakowie dnia 12 lutego 1970 r., ostatnio stale zamieszkałym w Krakowie przy ul. Pod Fortem 6. W skład spadku wchodzi udział w nieruchomości składającej się z działki nr 315, obr. 44, jedn. ewid. Krowodrza.
Sąd wzywa spadkobierców Franciszka Nalepy, w szczególności jego zstępnych, rodzeństwo lub zstępnych rodzeństwa, aby w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia stawili się w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie i udowodnili swe prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33946196
drukuj ogłoszenie