Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Gryfinie w sprawie I Ns 465/18 toczy się postępowanie w sprawie nabycia spadku po Oldze Koszalnik z domu Grygoruk

zachodniopomorskie, Gryfino

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33947660
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
17-09-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
74-100 Gryfino
Ulica
Grunwaldzka 8
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W GRYFINIE WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym w Gryfinie w sprawie I Ns 465/18 prowadzone jest postępowanie w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku po Oldze Koszalnik z domu Grygoruk, córce Bartłomieja i Ireny, zmarłej 20 czerwca 2018 r. w Gryfinie; urodzonej 16 czerwca 1933 r. w Dubiczach Osocznych i ostatnio zamieszkałej w Gryfinie.
Spadkodawczyni w dniu 18 września 2008 r. sporządziła testament, w którym jedyną osobą powołaną do spadku jest zmarły mąż spadkodawczyni Tadeusz Koszalnik.
Sąd poszukuje osób będących zstępnymi zmarłych braci spadkodawczyni Teodora Grygoruka, oraz Włodzimierza Grygoruka, a w szczególności ewentualnych zstępnych Natalii Czyżenok i Jana Grygoruka, nieżyjących dzieci Włodzimierza Grygoruka, zamieszkałych na terenie Białorusi. Sąd wzywa, aby wszystkie nie ujawnione dotychczas osoby będące spadkobiercami ustawowymi zmarłej i roszczące sobie prawa do spadku w ciągu trzech miesięcy od dnia podania tego ogłoszenia do publicznej wiadomości zgłosiły się do tutejszego Sądu, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięte w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33947660
drukuj ogłoszenie