Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym toczy się postępowanie o stwierdzeniu nabycia spadku po Apoloniuszu Eugeniuszu Kwiatkowskim. Sąd wzywa spadkobierców oraz wszystkie osoby zainteresowane niniejszym postępowaniem, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego postanowienia zgłosili się do udziału w sprawie i wykazali swoje uprawnienia do spadku

warmińsko-mazurskie, Olecko

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33947981
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
17-09-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
19-400 Olecko
Ulica
Osiedle Siejnik I 18
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W OLECKU I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyW Sądzie Rejonowym w Olecku pod sygnaturą I.Ns. 36/18 toczy się sprawa z wniosku Cezarego Kwiatkowskiego o zmianę postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku po Apoloniuszu Eugeniuszu Kwiatkowskim, synu Józefa i Stanisławy z domu Łowin, zmarłym 9 września 2014 roku w Gołdapi, ostatnio zamieszkałym w Gołdapi przy ul. Osiedle Emilii Plater 23/2.
Sąd wzywa spadkobierców Apoloniusza Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz wszystkie osoby zainteresowane niniejszym postępowaniem, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od daty ukazania się niniejszego postanowienia zgłosili się do udziału w sprawie i wykazali swoje uprawnienie do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33947981
drukuj ogłoszenie