Ogłoszenie

WFOŚiGW w Zielonej Górze ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony różnorodności biologicznej, monitoringu środowiska oraz zagrożeń środowiska.

lubuskie, Zielona góra

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33948080
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
20-09-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
65-602 Zielona góra
Ulica
Miodowa 11
Osoba kontaktowa
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ZIEL

SzczegółyWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że działając na podstawie przepisów ustawy Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2019, poz. 1396), przystępuje do prac nad tworzeniem planu działalności Funduszu na rok 2020. W związku z tym ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony różnorodności biologicznej, monitoringu środowiska oraz zagrożeń środowiska realizowanych przez: jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, jednostki badawcze, szkoły wyższe, państwowe jednostki organizacyjne posiadające lub nieposiadające osobowości prawnej oraz wydawców prasowych, nadawców programów radiowych i telewizyjnych.
Wnioski, wypełnione w oparciu o zasady udzielania dofinansowania ustalone na 2020 rok, należy składać w siedzibie Funduszu w Zielonej Górze przy ul. Miodowej 11 w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2019 r. Nabór wniosków o dofinansowanie zadań w formie pożyczek w 2020 roku będzie odbywać się w trybie ciągłym. Więcej informacji oraz formularze na stronie www.wfosigw.zgora.pl w zakładce ŚRODKI FUNDUSZU.
33948080
drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: