Ogłoszenie

Syndyk oferuje do sprzedaży wierzytelność należną od Centrum Medycznego Rehabilitacji i Fizjoterapii Sp. z o.o. w Warszawie

,

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
157269
Źródło ogłoszenia
Internet
Data publikacji
01-10-2019

Ogłaszający

Ogłaszający
Województwo
Miasto

Szczegóły


Syndyk oferuje do sprzedaży wchodzącą w skład masy upadłości wierzytelność w wysokości nominalnej 13.400 zł wraz z odsetkami, objętą prawomocnym tytułem wykonawczym, należną od Centrum Medycznego Rehabilitacji i Fizjoterapii Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (poprzednio Medical M2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie).

Informacje dotyczące oferowanej wierzytelności można uzyskać za pośrednictwem poczty e-mail: alina.wojciechowska1@gmail.com lub pod nr tel. 505 084 987.

Oferty z tytułem "OFERTA NABYCIA WIERZYTELNOŚCI" należy przesyłać na adres Biura syndyka: Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego 02-496 Warszawa ul. Królów Polskich 11/9 do dnia 28 października 2019 r.

Rozstrzygniecie konkursu ofert nastąpi w dniu 29 października 2019 r. o godz. 17.00 w Biurze Syndyka.

Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, nieskorzystania z żadnej oferty lub odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny.

Regulamin sprzedaży dostępny jest w siedzibie Syndyka oraz udostępniany jest na prośbę zainteresowanego kierując wniosek na adres: alina.wojciechowska1@gmail.com

 

drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: