Ogłoszenie

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu toczy postępowanie o nabycie spadku po Janinie Dzwoniarek, zm. 28.01.2007 r. w Poznaniu.

wielkopolskie, Poznań

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33966447
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
13-11-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
61-745 Poznań
Ulica
Al. Marcinkowskiego 32
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU I WYDZIAŁ C

SzczegółySąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
I Wydział Cywilny, ogłasza, że w tut. Sądzie w I Wydziale Cywilnym pod sygn. I Ns 539/17 toczy się
postępowanie z wniosku Zbigniewa Zbąskiego, Angeliki Hańczyk, Renaty Witczak, Anny Matuszewskiej, Jerzego Pytlewskiego, Barbary Swałtek, Elizabeth Jaworski, Andrzeja Nowaka, Natalii Chojnackiej i Moniki Fikus o stwierdzenie nabycia spadku po Janinie Dzwoniarek, nazwisko rodowe Dzwoniarek,
córce Andrzeja i Jadwigi, zmarłej 28 stycznia 2007 r. w Poznaniu, ostatnio stale zamieszkałej w Poznaniu, i Jadwidze Dzwoniarek, nazwisko rodowe Mielcarek, córce Jana i Józefy, zmarłej 9 stycznia 1996 r. w Poznaniu, ostatnio stale zamieszkałej w Poznaniu. Sąd wzywa spadkobierców Janiny Dzwoniarek i Jadwigi Dzwoniarek, aby zgłosili się do Sądu Rejonowego Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydziału I Cywilnego, do sprawy I Ns 539/17 w terminie 3 miesięcy od ukazania się tego ogłoszenia i udowodnili swe prawa do spadku po Janinie Dzwoniarek lub Jadwidze Dzwoniarek, w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku po wyżej wymienionych. W skład spadku po Janinie Dzwoniarek i Jadwidze Dzwoniarek wchodzi nieruchomość.
33966447
drukuj ogłoszenie