Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Piasecznie, I Wydziale Cywilnym pod sygnaturą I Ns 85/19 toczy się postępowanie z wniosku Marii Retmaniak o stwierdzenie, że wnioskodawczyni nabyła przez zasiedzenie własność niezabudowanej nieruchomości

mazowieckie, Piaseczno

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33968016
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
19-11-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
05-500 Piaseczno
Ulica
Kościuszki
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W PIASECZNIE I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym w Piasecznie, I Wydziale Cywilnym pod sygnaturą I Ns 85/19 toczy się postępowanie z wniosku Marii Retmaniak przy udziale Tomasza Szynkiewicz, Małgorzaty Glegoła-Bielawa, Doroty Zgiet, Magdaleny Kapusta, Anny Ewy Wasiak, Agnieszki Wasiak, Anny Retmaniak, Stanisławy Retmaniak, Emilii Retmaniak, Ewy Retmaniak, Łukasza Retmaniak, Celiny Retmaniak i Jarosława Zduńczyk o stwierdzenie, że wnioskodawczyni nabyła przez zasiedzenie własność niezabudowanej nieruchomości obejmującej działkę nr ew. 454 obręb 0015 Czerska o pow. 1,09 ha, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie.
Sąd wzywa zainteresowanych, aby zgłosili się w terminie 3 miesięcy do Sądu i udowodnili swoje prawa do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postępowaniu o zasiedzenie.
33968016
drukuj ogłoszenie