Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Helenie Bronisławie Wiktor

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33984642
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
28-01-2020

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny do sygnatury akt I Ns 131/17/K toczy się postępowanie z wniosku Jana Pulchnego i Stanisławy Pulchnej przy uczestnictwie Skarbu Państwa i innych o stwierdzenie nabycia spadku po Helenie Bronisławie Wiktor z domu Wiktor, córce Franciszka i Józefy, zmarłej w dniu 3.04.1981 r. w Krakowie i tu ostatnio stale zamieszkałej przy ul. Grottgera 24/4. W skład spadku wchodzi m.in. udział w nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 34, oznaczonej jako działka nr 789/3.
Sąd wzywa spadkobierców Heleny Wiktor, w szczególności zstępnych jej siostry Karoliny Sewerin, aby w ciągu 3 miesięcy od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
33984642
drukuj ogłoszenie