Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza pod sygn akt I Ns 427/19/P toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Alicji Helenie Mazur

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34009094
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
19-05-2020

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-PODGÓRZA WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
W Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Pogórza w Krakowie pod sygn. akt I Ns 427/19/P toczy się postępowanie z wniosku Gminy Miejskiej Kraków przy uczestnictwie Barbary Piszczek, Dariusza Piszczek, Patryka Piszczek, Marka Wójcik, Małgorzaty Brożek, Łukasza Brożek, Huberta Brożek, Marcelego Brożek, Agnieszki Zaręba, Nicolasa Zaręby, Blanki Zaręby, Sławomira Wójcik, Aurory Wójcik, Franciszka Wójcik o stwierdzenie nabycia spadku po Alicji Helenie Mazur z d. Wójcik, c. Edwarda i Ireny z d. Jękot, która urodziła się 27.10.1950 r. w Krakowie, a zmarła 15 stycznia 2019 r. również w Krakowie.
Sąd wzywa spadkobierców po Alicji Helenie Mazur, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się w tutejszym Sądzie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34009094
drukuj ogłoszenie