Ogłoszenie

Oferta dotycząca zatrudnienia osoby na stanowisko: przedstawiciel handlowy ds. exportu

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
159326
Źródło ogłoszenia
Internet
Data publikacji
27-07-2020

Ogłaszający

Województwo
Miasto

Szczegóły

Firma BERFIN&ATLANTIK SP.Z O.O. jest importerem dywanów tureckich. Dystrybucja produktów odbywa się do hurtowni, sklepów detalicznych i marketów na terenie całej Polski i krajów UE.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Exportu

Opis stanowiska
• pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży
• sporządzanie nowych ofert handlowych na podstawie zapytań od klientów
• wyjazdy służbowe
• uczestnictwo w targach

Wymagania
• znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• sprawna organizacja pracy własnej
• zaangażowanie w powierzone zadania
• dyspozycyjność (dużo wyjazdów służbowych)
• wysoka kultura osobista
• prawo jazdy kat. B
• obsługa komputera, programów biurowych

Oferujemy
• umowę o pracę
• wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji zależnej od wyników
• ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail: bunyami@befindywany.com

drukuj ogłoszenie