Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie Wydziałem I Cywilnym toczy się postępowanie w sprawie I NS.459/19 o stwierdzenie nabycia spadku po Annie Surowiec

podkarpackie, Rzeszów

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34030776
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
27-08-2020

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Gen. Kustronia
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym w Rzeszowie Wydziałem I Cywilnym toczy się postępowanie w sprawie I Ns 459/19 z wniosku Jana Surowiec przy udziale Zofii Surowiec, Heleny Bąk, Julii Wojtusik, Antoniego Kida, Weroniki Kida, Mariusza Swaryczewskiego, Zenona Damijan, Katarzyny Kida, Ryszarda Kida, Mariana Kida, Anny Kruk, Jana Kida, Wiesławy Damijan, Andrzeja Damijan, Ewy Przebinda, w przedmiocie stwierdzenia nabycia spadku po Annie Surowiec z d. Ożóg córce Michała i Katarzyny, ur. 17 maja 1907 r. w Trzebusce, zmarłej dnia 02 grudnia 1982 r. w Łańcucie, ostatnio stale zamieszkałej w Trzebusce.
Wzywa się wszystkich zainteresowanych rozstrzygnięciem, aby w terminie trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tut. Sądu i udowodnili nabycie spadku po wyżej wymienionym, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34030776
drukuj ogłoszenie