Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Nowym Targu I Wydział Cywilny w sprawie pod sygn. Ns 727/20 toczy się postępowanie z wniosku Gminy Czarny Dunajec o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości

małopolskie, Nowy targ

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34047296
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
03-11-2020

Ogłaszający

Województwo
Miasto
34-400 Nowy targ
Ulica
Ludźmierska
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyW Sądzie Rejonowym w Nowym Targu I Wydział Cywilny w sprawie pod sygn. Ns 727/20 toczy się postępowanie z wniosku Gminy Czarny Dunajec o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości, oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki ewid. nr: 11360, 6112 i 6113 o łącznej pow. 0,1076 ha poł. w Ratułowie gmina Czarny Dunajec.
Wzywa się wszystkich zainteresowanych, a w szczególności: Jana Ciężczak, Jędrzeja Ciężczak, Jakuba Ciężczak, Katarzynę Ciężczak, Jakuba Ciężczak, Jana Staszeczka s. Józefa i Franciszki, Anielę Rafacz c. Józefa i Franciszki, Marię Staszeczka c. Józefa i Franciszki, Ludwikę Słodyczka c. Józefa i Franciszki, Aleksandrę Żołnierczyk c. Józefa i Franciszki, Władysława Staszeczka s. Jacentego, Anielę Kułach c. Jacentego, Annę Zarycką c. Jacentego, aby w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia zgłosili się i udowodnili swoje prawa do wskazanej wyżej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd może stwierdzić nabycia prawa własności na rzecz Gminy Czarny Dunajec, jeżeli zostanie ono wykazane.
34047296
drukuj ogłoszenie