Ogłoszenie archiwalne

Prawdopodobnie termin na złożenie oferty/przetargu/licytacji już minął.

Powrót do listy ogłoszeń

Ogłoszenie

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im.J.Grzecznarkowskiego w Radomiu ul. Zbrowskiego 104 ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia pn.: Wykonanie wewnętrznych kładzin schodów z płytek gresowych wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi w 5 klatkach schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Powstańców Śląskich 7 w Radomiu.

mazowieckie, Radom

Najważniejsze informacje

Przedmiot zamówienia
Tryb zamówienia
przetarg nieograniczony
Rodzaj ogłoszenia
Numer ogłoszenia
33944105
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
29-08-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
26-600 Radom
Ulica
Zbrowskiego
Osoba kontaktowa
RADOMSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. JÓZEFA GRZECZNAROWSKIEGO

SzczegółyRadomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu, ul. Zbrowskiego 104, ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia pn.: Wykonanie wewnętrznych okładzin schodów z płytek gresowych wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi w (5) pięciu klatkach schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Powstańców Śląskich 7 w Radomiu, będącym w zasobach Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Radomiu.
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w kancelarii Spółdzielni przy ulicy Zbrowskiego 104 w Radomiu w terminie do dnia 12.09.2019 r. do godz. 10.00. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego, ul. Zbrowskiego 104 w dniu 12.09.2019 r. o godz. 10.30. Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia można pobrać ze strony internetowej www.rsm.radom.pl
Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu na dane zamówienie, bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych i finansowych.
33944105
drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: