Ogłoszenie

Syndyk masy upadłości Chlebny i Błachnio Sp. J. z siedzibą w Brzeźcach zaprasza do składania ofert na zakup z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, ruchomości objętych masą upadłości, zgodnie z wyceną biegłego sądowego

lubelskie, Brzeźce

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Tryb
licytacja
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Numer ogłoszenia
33922797
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
12-06-2019

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
---
Osoba kontaktowa
CHLEBNY I BŁACHNIO SPÓŁKA JAWNA W UPADŁOŚCI

SzczegółySyndyk masy upadłości Chlebny i Błachnio Spółka Jawna z siedzibą w Brzeźcach (sygn. akt IX GUp 115/18) zaprasza do składania ofert na zakup z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, ruchomości objętych masą upadłości, zgodnie z wyceną biegłego sądowego.
Szczegółowy wykaz składników przeznaczonych do sprzedaży, znajduje się pod adresem www.kancelaria-empe.pl w zakładce oferty sprzedaży/sprzedaż z wolnej ręki.
Oferty pisemne, które powinny zawierać dokładne określenie oferenta wraz z adresem i numerem telefonu kontaktowego, określenie przedmiotu transakcji, oferowaną jednostkową cenę nabycia netto, zobowiązanie oferenta do pokrycia wszelkich podatków i kosztów związanych z transakcją, należy składać na adres: Biuro Syndyka, ul. Narutowicza 55/6,
20-016 Lublin, w terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. +48 723 34 45 56.
33922797
drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: