Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej w Wydziale X Cywilnym, pod sygn. akt X Ns 641/19, toczy się sprawa o stwierdzenie nabycia spadku po Adamie...

,

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
161734
Źródło ogłoszenia
Internet
Data publikacji
23-03-2021

Ogłaszający

Województwo

Szczegóły


OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej w Wydziale X Cywilnym, pod sygn. akt X Ns 641/19, z wniosku z wniosku Skarbu Państwa - Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bielsku-Białej z udziałem Jana Góral, Rafała Wolnik, Marii Kołłątaj, Antoniego Kołłątaj, Jarosława Zbigniewa Kołłątaj, Alicji Bednarskiej, Magdaleny Kołłątaj-Machalica, Zbigniewa Emanuele Kołłątaj, Małgorzaty Pieciukiewicz, Moniki Kołłątaj, Tadeusz Machalica, Gminy Bielsko-Biała, Anity Wolnik, Jakuba Kołłątaj, Magdaleny Krystyny Kołłątaj toczy się sprawa o stwierdzenie nabycia spadku po Adamie Kołłątaj synu Danuty i Leopolda ur. 27.11.1955 r., zm. 20.01.2019 r. w Bielsku-Białej i tamże ostatnio zamieszkałym.

Wzywa się spadkobierców, aby w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

 

drukuj ogłoszenie