Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Helenie Grzejszczak.

łódzkie, Piotrków tryb.

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34085033
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
06-04-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
Ulica
Słowackiego 5
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyW Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Tryb. w sprawie sygn. akt I Ns 867/20
toczy się postępowanie z wniosku Małgorzaty Paradowskiej z udziałem Grażyny Grabowskiej, Elżbiety Waśkiewicz, Doroty Serwa, Krystyny Wasiak o stwierdzenie nabycia spadku po Helenie Grzejszczak, z domu Osmulskiej, urodzonej w dniu 25 kwietnia 1937 roku w Piotrkowie Tryb., córce Wojciecha i Józefy z domu Pająk, zmarłej w dniu 3 listopada 2020 roku w Radomsku, ostatnio zamieszkałej w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wysoka 14 m. 15. Zmarła pozostawiła testament notarialny z dnia 4 września 2015 roku, w którym do całego spadku powołała Małgorzatę Paradowską, córkę Czesława i Wacławy.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Krystynę Wasiak lub jej spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia zgłosili się do tut. Sądu i wykazali swoje prawa do spadku, w przeciwnym bowiem razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34085033
drukuj ogłoszenie