Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie toczy się postępowanie o zasiedzenie nieruchomości położonej w Libiążu przy ul. Marii Konopnickiej 34

małopolskie, Chrzanów

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34088023
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
14-04-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
32-500 Chrzanów
Ulica
Al. Henryka 23
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym w Chrzanowie w sprawie objętej sygnaturą akt I Ns 727/19 toczy się postępowanie z wniosku Janiny Antonowicz i Eweliny Bały o zasiedzenie nieruchomości położonej w Libiążu przy ul. Marii Konopnickiej 34 w postaci działki oznaczonej nr 771/5 o pow. 0,0238 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie prowadzi księgę wieczystą nr KR1C/00030822/9, w której to prawo własności przedmiotowej nieruchomości wpisane jest na rzecz Skarbu Państwa, Wojciecha Łysaka, Ludwika Łysaka, Balbiny Szczurek, Zofii Szczurek, Franciszka Bigaja, Franciszki Łysak, Zofii Poznańskiej, Agnieszki Łysak, Jana Łysaka, Anny Gizy, Józefy Łysak, Józefy Bębenek, Tadeusza Łysaka, Marii Wnukiewicz, Stanisława Łysaka, Wiesława Tomany, Krystyny Stępień.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych współwłaścicieli ww. nieruchomości, aby w terminie trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do tut. Sądu i wykazali swe prawa, bowiem w przeciwnym wypadku Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeżeli zostanie to przez wnioskodawcę udowodnione.
34088023
drukuj ogłoszenie