Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Piasecznie Wydział I Cywilny toczy się postępowanie o zasiedzenie działki położonej w Piasecznie przy ulicy Wiiśniowej

mazowieckie, Piaseczno

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34090176
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
27-04-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
05-500 Piaseczno
Ulica
Kościuszki 14
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W PIASECZNIE I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyW Sądzie Rejonowym w Piasecznie w I Wydziale Cywilnym pod sygnaturą akt I Ns 823/20 toczy się postępowanie z wniosku Ireneusza Leguły i Urszuli Szumielewicz z udziałem Reginy Kulbickiej, Haliny Wieczorek, Danuty Taborskiej, Bogusławy Grochowskiej, Zbigniewa Stępnia, Teresy Jastrzębskiej, Jarosława Gizińskiego, Stefanii Drabik, Marceli Ćwiek, Magdaleny Siębor i Marcina Siębora o stwierdzenie zasiedzenia na rzecz wnioskodawców części działki ewidencyjnej nr 54 położonej w Piasecznie przy ul. Wiśniowej, województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Piaseczno, obręb 1, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr WA5M00013077/6.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, aby zgłosili się w terminie 3 miesięcy do Sądu i udowodnili swoje prawa do ww. nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie zostanie stwierdzone nabycie własności nieruchomości przez zasiedzenie, jeżeli zostanie ono udowodnione.
34090176
drukuj ogłoszenie