Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym w Myślenicach I Wydział Cywilny zostało wszczęte postępowanie o stwierdzenie, że Maria Kucharska oraz Janusz Kucharski nabyli przez zasiedzenie prawa do nieruchomości poł. w Myślenicach

małopolskie, Myślenice

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34099792
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
31-05-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
32-400 Myślenice
Ulica
Marszałka J. Piłsudskiego 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W MYŚLENICACH WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółySąd Rejonowy w Myślenicach, Wydział I Cywilny, ogłasza, że z wniosku Iwony Blecharz, przy uczestnictwie: Jana Rippera, Marii Kucharskiej, Bożeny Sroki, Agnieszki Kucharska-Chodowaniec, Ludwiki Łętocha, zostało wszczęte postępowanie do sygn. akt. I Ns 129/21 o stwierdzenie, że uczestnicy Maria Kucharska oraz Janusz Kucharski nabyli przez zasiedzenie z dniem 31 grudnia 2016 r. na prawach ustawowej wspólności majątkowej własność położonej w miejscowości Myślenice (gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie) nieruchomości oznaczonej jako: pgr 2497/11 objętą LWH 536, pgr 2511/15 objętą LWH 865, w których jako właściciele wpisani są: Ludwika Łętocha, Jan Ripper.
Sąd wzywa osoby zainteresowane, a w szczególności następców prawnych wyżej wymienionych osób, aby w terminie 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się w tutejszym Sądzie i udowodnili uprawnienie do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie bez ich udziału, o ile zostanie ono udowodnione.
34099792
drukuj ogłoszenie