Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny toczy się sprawa o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Boroniu

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34108839
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
09-07-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, Wydział I Cywilny, do sygn. akt I Ns 731/21/K toczy się postępowanie z wniosku Gminy Miejskiej Kraków przy uczestnictwie Barbary Srokosz, Marii Szczypuły, Dominiki Sołek, Lucyny Jeż, Katarzyny Boroń, Andrzeja Żurka, Marcina Boronia, Szymona Boronia, Magdaleny Boroń-Hopkowicz, Elżbiety Oraczki, Krzysztofa Boronia, Andrzeja Boronia, Jacka Boronia, Ewy Boroń, Marty Ślusarek, Jakuba Oraczki, Hanny Oraczki, Tymona Oraczki, Antoniego Hopkowicza, Michała Hopkowicza, Emilii Boroń, Pauliny Boroń o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Boroniu.
Piotr Boroń zmarł w dniu 28 grudnia 2017 r. w Krakowie, mieszkał w Krakowie przy ul. Chopina 33/15. Piotr Boroń nie był żonaty ani nie posiadał dzieci.
Sąd wzywa zainteresowanych, w tym spadkobierców Piotra Boronia, aby w terminie 3 miesięcy od daty okazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu, w którym toczy się postępowanie, i udowodnili swoje prawa, gdyż w przeciwnym wypadku zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34108839
drukuj ogłoszenie