Ogłoszenie

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko Batalionu AK poszukuje spadkobierców autorskich praw majątkowych do wspomień napisanych przez Żołnierzy z Batalionu AK

mazowieckie, Warszawa

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34110980
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
17-07-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
00-108 Warszawa
Ulica
Zielna
Osoba kontaktowa
ŚWIATOWY ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ ŚRODOWISKO ARMII KRAJOWEJ

Szczegóły



Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko Batalionów AK "Gustaw-Harnaś" poszukuje spadkobierców autorskich praw majątkowych do wspomnień napisanych przez Żołnierzy z Batalionów AK Antoni, Gustaw, Harnaś i Karol dotyczących okresu konspiracji, Powstania i niewoli oraz spadkobierców autorskich praw majątkowych do fotografii z okresu Powstania i niewoli, które zamierza umieścić w publikacji pt. "Pamięć nie umiera - Wspomnienia żołnierzy z Batalionów AK Antoni, Gustaw, Harnaś i Karol". Lista autorów zamieszczona poniżej.
Prosimy o zgłaszanie się w jak najszybszym terminie lecz nie później niż trzy miesiące od daty ukazania się ogłoszenia pod adres e-mail: gustaw.harnas@gmail.comlub listownie ŚZŻAK Okręg Warszawa Środowisko "Gustaw-Harnaś" ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa. Ze względu na to, że trwają już intensywne prace redakcyjne, brak zgłoszenia może skutkować pominięciem wspomnienia w publikacji lub uznaniem, że Autor nie pozostawił spadkobierców i opublikowaniem tekstu.
Jednocześnie wydawca oświadcza, że dołożył i dokłada wszelkich starań w celu odnalezienia osób posiadających autorskie prawa majątkowe do materiałów wykorzystanych w publikacji.
Lista Autorów wspomnień i fotografii
1. Baltyn Tadeusz
2. Barkenberg Anna
3. Berdycki Marian
4. Bieńkowski Andrzej
5. Błaszczak Stanisław
6. Bugnon-Rosset Anna zd. Szatkowska
7. Burakiewicz Anna
8. Celiński Dariusz
9. Chojnacki Jerzy
10. Cichoński Stefan
11. Czubiński Stefan
12. Dederko Janina
13. Dobrowolski Zbigniew
14. Druzdziel Mieczysław
15. Duma Andrzej
16. Dutkiewicz Teresa zd. Pierzchałko
17. Falęcka Teresa zd. Henddrich
18. Fallenbuchl Zbigniew
19. Gajewski Kazimierz
20. Głuszcz Arkadiusz
21. Gołębiewski Jerzy
22. Goral Teresa
23. Gerwel Czesław
24. Góralski Tadeusz
25. Guberski Mieczysław
26. Gurbiel Tadeusz
27. Hermanowski Jan
28. Idźkowski Olgierd
29. Jabłkowska Jadwiga zd.Gąsowska
30. Jakubowska Danuta zd. Sękowska
31. Janowski Andrzej
32. Jarkiewicz Zdzisław
33. Jarosz Marek
34. Joachimczyk Joachim
35. Jurkowski Henryk
36. Juszkiewicz Jan
37. Kaczorowska Danuta
38. Kamińska Alicja
39. Kardaszewicz Zofia zd. Miniewska
40. Kiersnowski Stefan
41. Kiliman Cezary
42. Klein Wanda zd.Łuniewska
43. Kobielski Barnaba
44. Konopacki Eugeniusz
45. Konopacki Tadeusz
46. Kosianowski Ryszard
47. Kostka Walentyna
48. Koszycka Marianna zd Gracz
49. Kozłowska Jadwiga zd.Skrzydłowska
50. Krajewska Maria Bożenna zd. Wolska
51. Krzyżanowski Kazimierz
52. Kukulski Feliks
53. Kuszell-Jełowicka Barbara
54. Laskownicki Andrzej
55. Lasota Kazimiera zd. Olędzka
56. Lewenty Jerzy
57. Ligęza Andrzej
58. Lipka Aleksander
59. Lucerska Kazimiera zd. Małota
60. Ludwig Lesław
61. Lokajski Eugeniusz
62. Lutostański Jan
63. Łubek Teresa zd.Luboradzka
64. Maciński Tadeusz
65. Manc Marian
66. Marczuk Janina zd. Miłecka
67. Medyna Czesław
68. Meissner Andrzej
69. Michałowska Danuta zd. Bujalska
70. Mieczkowska Krystyna
71. Mieczkowski Janusz
72. Mołoniewicz Wanda zd. Siedlanowsla
73. Moszyński Bogusław
74. Mroziński Stanisław
75. Muczko Ryszard
76. Nakielski Wodzisław
77. Niedziela Alojzy Ks.
78. Niezgoda Jerzy
79. Olesiński Edward
80. Olszewski Władysław
81. Ożarek Henryk
82. Patynowski Roman
83. Pawłowski Jan
84. Pecho Leszek
85. Piasecki Witold
86. Piotrowski Jan
87. Podkóliński Adam
88. Poths Janina zd.Pawłowska
89. Preder Stefania
90. Przecławska z d. Sadkowska Anna
91. Pszczółkowski Wojciech
92. Raczyński Zygmunt
93. Radwański Kazimierz
94. Rosmański Ryszard
95. Rostworowski Tomasz
96. Sedlaczek Marian
97. Sedlaczek Stanisław
98. Sęczykowski Henryk
99. Siedlecki Wojciech
100. Sikorski Jan
101. Skibicka-Syrokomska Jadwiga
102. Sobolewska Krystyna zd.Piasecka
103. Sokólski Wiesław
104. Soroczyńska Zofia
105. Stetkiewicz Włodzimierz
106. Suchecki Henryk
107. Szantyr Janina
108. Szczepanik Władysława zd. Gramińska
109. Szczepański Jerzy
110. Szeliski Zdzisław
111. Szempliński Stefan
112. Tan Tadeusz
113. Tokarski Adam
114. Trzaskowski Władysław
115. Trzeciakowski Witold
116. Wagner Wieńczysław
117. Wagner-Maciużyńska Monika
118. Wawrzyniak Antoni
119. Wegner Tadeusz
120. Węgrzecki Lech
121. Wieliczko Cezary
122. Więch Henryk
123. Wiłkomirski Józef
124. Wojtkiewicz Jan
125. Woźnica Henryk
126. Wyporek Ludwik
127. Zagórska Helena
128. Zapolski Janusz
129. Zakrzewski Roman
130. Zdanowicz-Nawrocka Krystyna
131. Zduńska Alina zd.Łuniewska
132. Zieliński Stanisław
34110980
drukuj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia z: