Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Bogumile Janinie Bilskiej

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34123287
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
14-09-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie Wydział I Cywilny, do sygn. akt I Ns 937/19/K toczy się postępowanie z wniosku Alior Bank spółki akcyjnej z siedzibą w Warszawie z udziałem: Jessici Ziernicki, Bartłomieja Staszkiewicza, Katarzyny Gawle, Dagmary Gorczycy, Daniela Bilskiego, Anny Florczak, Agnieszki Wdowiak, małoletniej Hanny Wdowiak reprezentowanej przez przedstawicielkę ustawową - matkę Agnieszkę Wdowiak, Magdaleny Zuzanny Florczak, Zuzanny Florczak, małoletniej Aldony Gorczycy reprezentowanej przez przedstawicielkę ustawową - matkę Dagmarę Gorczycę, Gminy Miejskiej Kraków, Piotra Błotnickiego i małoletniego Pawła Bilskiego reprezentowanego przez przedstawiciela ustawowego - ojca Daniela Bilskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Bogumile Janinie Bilskiej, nazwisko rodowe Bilska, córce Juliana i Kazimiery, urodzonej w dniu 20.12.1944 r. w Krakowie, zmarłej w dniu 22.01.2017 r. w Krakowie, której ostatnim miejscem zwykłego pobytu był Kraków, ul. Zdrowa 13/33.
Sąd wzywa spadkobierców Bogumiły Janiny Bilskiej, aby w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34123287
drukuj ogłoszenie