Ogłoszenie

W Sądzie Rejonowym w Myślenicach I Wydział Cywilny toczy się postępowanie o stwierdzenie, że Gmina Dobczyce nabyła przez zasiedzenie wł. nieruchomości poł. w msc. Skrzynka

małopolskie, Myślenice

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34126581
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
28-09-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
32-400 Myślenice
Ulica
Marszałka J. Piłsudskiego 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY W MYŚLENICACH WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Sąd Rejonowy w Myślenicach, I Wydział Cywilny, ogłasza, że pod sygnaturą akt I Ns 404/21 toczy się sprawa z wniosku Gminy Dobczyce, przy udziale: Skarbu Państwa - Starosty Myślenickiego, Stanisława Sędzik, toczy się postępowanie o stwierdzenie, że Gmina Dobczyce nabyła przez zasiedzenie własność nieruchomości położonej w miejscowości Skrzynka, Gmina Dobczyce, powiat myślenicki, województwo małopolskie, oznaczonej jako parcele gruntowe nr pgr 751/4, pgr 15 oraz parcela budowlana nr 116/2, wchodzące m.in. w skład działki nr 430 o powierzchni ok. 0,0787 ha, dla której w wypisie z rejestru gruntów jako władający na zasadach samoistnego posiadania wpisany jest Urząd Miasta i Gminy Dobczyce (Gmina Dobczyce).
Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosiły się w tutejszym Sądzie i udowodniły uprawnienie do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie bez ich udziału, o ile zostanie ono udowodnione.
34126581
drukuj ogłoszenie