Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Stanisławie Jaskowskim

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34138902
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
19-11-2021

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-KROWODRZY I WYDZIAŁ CYWILNY

SzczegółyOGŁOSZENIE
Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie I Wydział Cywilny, do sygn. akt I Ns 29/20/K toczy się postępowanie z wniosku Open Finanse Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego z/s w Warszawie przy uczestnictwie Gminy Miejskiej Kraków, Katarzyny Psenickiej, Sławomira Jaskowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Stanisławie Jaskowskim, synu Franciszka i Stefani z domu Bartyzel, ur. 1.08.1932 r. w Cholerzynie, zm. 5.02.2019 r. w Krakowie, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu był Cholerzyn 35, powiat krakowski. W toku postępowania żona oraz dzieci spadkodawcy i ich zstępni odrzucili spadek po spadkodawcy.
Sąd wzywa spadkobierców Stanisława Jaskowskiego, aby w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34138902
drukuj ogłoszenie