Ogłoszenie

Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku po Ryszardzie Marii Chachlowskiej

małopolskie, Kraków

Najważniejsze informacje

Przedmiot ogłoszenia
Numer ogłoszenia
34149571
Źródło ogłoszenia
Gazeta Wyborcza
Data publikacji
04-01-2022

Ogłaszający

Województwo
Miasto
31-547 Kraków
Ulica
Przy Rondzie 7
Osoba kontaktowa
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA WYDZIAŁ I CYWILNY

SzczegółyPrzed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I Ns 304/20/S toczy się postępowanie z wniosku Gminy Miejskiej Kraków przy uczestnictwie Karoliny Chachlowskiej, Dominika Chachlowskiego, Emilii Chachlowskiej, Krzysztofa Chachlowskiego, Gabrieli Chachlowskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Ryszardzie Marii Chachlowskiej z domu Kowalczyk, córce Mieczysława i Heleny z domu Baran, urodzonej w dniu 18 sierpnia 1956 roku w Kosienicach, zmarłej w dniu 12 maja 2019 roku w Krakowie, ostatnio stale zamieszkałej w Krakowie przy ul. Józefa 8.
Sąd wzywa spadkobierców zmarłej, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się w tutejszym Sądzie i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
34149571
drukuj ogłoszenie