Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Przebudowa i adaptacja budynku świetlicy wiejskiej w Opaleniu na potrzeby utworzenia Klubu Senior +

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa mebli metalowych. Znak sprawy: IA1.282.88.2022.MW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia dla przedszkoli z terenu Gminy Pelplin ”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa mebli biurowych do urzędów skarbowych i urzędu celno-skarbowego woj. zachodniopomorskiego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa wyposażenia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku przy ul. Koszarowej 10A

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa wyposażenia sali ćwiczeń dla kierunku " Produkcja Muzyczna i Realizacja Dźwięku" na potrzeby Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa wyposażenia kondygnacji VII budynku Komendy Głównej Straży Granicznej przy al. Niepodległości 100 w Warszawie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i montaż mebli biurowych dla Oddziału ZUS w Tarnowie, ul. Kościuszki 32 – Część I, oraz dla Inspektoratu ZUS w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 48 – Część II

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sidra oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sidrze.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup, dostawa i montaż gotowych mebli oraz wyposażenia do pomieszczeń szkolnych w ramach projektu grantowego pn. „Dostępna Szkoła - innowacyjne rozwiązania(...)"

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.