Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: BUDOWA PYLONU REKLAMOWEGO Z WYŚWIETLACZEM LED

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywna dostawa oleju opałowego (grzewczego) do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie z podziałem na 4 zadania

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu informatycznego i multimedialnego dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup paliw płynnych tj. oleju napędowego i etyliny bezołowiowej ET – PB 95 na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie wentylacji mechanicznej pom. na I p. w budynku S wraz z modernizacją węzła cieplnego i jego automatyki oraz wykonanie wentylacji mechanicznej w kontenerze przy budynku T1

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej i sterującej w Wc-CO/CTw w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Oczapowskiego 12B poprzez instalację automatyki nadrzędnej TSN i S.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup paliw płynnych w 2023 roku na bieżące potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Kętrzyńskiego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa licencji i sprzętu podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w ramach środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 – podniesienie poziomu bezpieczeństwa

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie operatów szacunkowych w zakresie wyceny nieruchomości

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa aparatury badawczej i pomiarowej dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.