Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: KURSY I SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU LUBELSKIM ORAZ ZESPOŁU SZKÓŁ W PONIATOWEJ

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przygotowanie prezentacji multimedialnej oraz przeprowadzenie wykładu podczas 11 szkoleń, na potrzeby OODR

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia z kompleksowego podejścia do rozwoju produktu i start-upu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pn: „Kurs umiejętności komputerowych – poziom podstawowy ECDL BASE”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa skutera ratowniczego wraz z wyposażeniem ratownictwa wodnego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wyposażenie miejskiego centrum monitoringu w ramach zadania inwestycyjnego pn.” Budowa systemu monitoringu miejskiego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie usług edukacyjnych i szkoleniowych w ramach projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i wdrożenie oprogramowania służącego do wartościowania stanowisk pracy, dostosowanie go do potrzeb Zamawiającego oraz zapewnienie wsparcia technicznego i gwarancji

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: organizacja i przeprowadzenie kursu pn. Finanse, księgowość, kadry i płace z obsługą programów księgowych

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.