Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Modernizacja trzech lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Skarbowej 1 wraz z przebudową dachu.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sporządzanie, dostarczanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w placówkach SPZOZ w Krotoszynie IV

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonanie robót remontowych w budynku Wydziału Filologicznego i Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Braniewie i Morągu.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie robót remontowych elewacji budynku „D” Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku przy ul. Bielańskiej 5

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zmiana sposobu zagospodarowania terenu dziedzińca przy budynku UG wraz z przebudową kanal. deszcz. i remontem zew. instal. c.o., a także przyłączy kanal. i ciepłow. przy ul. Bielańskiej 5 w Gdańsku.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Prace konserwatorskie i budowlane przy wieży (latarni) budynku Zakładu Rehabilitacji Leczniczej Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz – Kosko w Sopocie Sp. z o.o. w Sopocie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Wymiana pokrycia dachowego w ramach zadania pn. Modernizacja budynku wraz z zagospodarowaniem terenu wokół remizy w miejscowości Ogarka”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Czyszczenie zbiornika reagentów i utylizacja zalegających w nim odpadów na terenie byłej KWK Dębieńsko w Czerwionce Leszczynach dla SRK S.A.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z posesji Szpitala w Dębnie im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.