Partnerzy serwisu:
Icon
Data publikacji

07.06.2022

Icon
Lokalizacja (ogłoszeniodawca)

WARSZAWA, mazowieckie, Polska

Icon
Numer ogłoszenia

34183874

Icon
Kategoria i podkategoria ogłoszenia

Praca i Szkolenia, Konkursy na stanowisko

ATEŃSKA SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA

ul. ARABSKA 9
03-977 WARSZAWA

Zobacz dane do kontaktuUkryj dane

osoba kontaktowa:

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Ateńska” w Warszawie

poszukuje

PRACOWNIKA DO DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

OFERUJEMY:

- stałe zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat

- możliwość skorzystania z kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności

- zapewniamy świadczenia socjalne i zdrowotne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie ewidencji środków trwałych nieruchomości budynkowych i gruntowych

- rozliczanie wkładów

- prowadzenie ewidencji analitycznej podatku od nieruchomości, sporządzanie deklaracji

- prowadzenie ewidencji wieczystej dzierżawy gruntów

- prowadzenie rozliczeń kredytów i pożyczek

- prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem spółdzielni

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne

- mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości i znajomość zagadnień z zakresu spółdzielczości mieszkaniowej, znajomość programów S.bit - S.inwest wkłady

- dobra znajomość Ms Excel, Word

- sumienność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 20.06.2022 r. na adres Spółdzielni: ul. Arabska 9, 03-977 Warszawa, pokój nr 9, lub e-mail: biuro@sbm-atenska.pl.