Partnerzy serwisu:
Icon
Data publikacji

14.06.2022

Icon
Lokalizacja (ogłoszeniodawca)

MYŚLENICE, małopolskie, Polska

Icon
Numer ogłoszenia

34184917

Icon
Kategoria i podkategoria ogłoszenia

Komunikaty, Komunikaty z Sądów

SĄD REJONOWY W MYŚLENICACH WYDZIAŁ I CYWILNY

ul. MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 7
32-400 MYŚLENICE

Zobacz dane do kontaktuUkryj dane

osoba kontaktowa:

OGŁOSZENIE

Sąd Rejonowy w Myślenicach Wydział I Cywilny ogłasza, że na wniosek Marka Leśniaka zostało wszczęte postępowanie do sygn. akt I Ns 766/21 o zasiedzenie nieruchomości położonej w Stróży i oznaczonej jak:

-   pgr 6251 obj. KW KR1Y/00037974/7 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych, a własność wpisana jest na rzecz: Rafała Roga i Joanny Róg,

- cz. pgr 6396 obj. KW KR1Y/00015387/5, a własność wpisana jest na rzecz: Janiny Hodana c. Władysława i Anny, Władysławy Wątor c. Stanisława i Stefanii, Marii Swachta c. Józefa i Rozalii, Stefanii Figuła c. Józefa i Marii, Marii Loche c. Franciszka i Stefanii, Stanisława Figuły s. Franciszka i Stefanii, Jana Wątor s. Szymona, Anny Figuła, Wiktorii Klimas c. Józefa, Marii Klimas c. Józefa, Rozalii Klimasowej, Wiktorii Klimas c. Józefa, Marii Klimas c. Józefa, Rozalii Klimasowej, Jana Łętochy s. Jana, Salomei Łętochowej, Rozalii Wątor.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, zwłaszcza następców prawnych osób wymienionych w księdze wieczystej KW KR1Y/00015387/5 jako właściciele, aby w terminie 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosiły w tut. Sądzie i udowodniły uprawnienia do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie udowodnione.

Zobacz inne

Prawo

Partnerzy serwisu