Partnerzy serwisu:
Icon
Data publikacji

21.06.2022

Icon
Lokalizacja (ogłoszeniodawca)

MYŚLENICE, małopolskie, Polska

Icon
Numer ogłoszenia

34186581

Icon
Kategoria i podkategoria ogłoszenia

Komunikaty, Komunikaty z Sądów

SĄD REJONOWY W MYŚLENICACH WYDZIAŁ I CYWILNY

ul. MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 7
32-400 MYŚLENICE

Zobacz dane do kontaktuUkryj dane

osoba kontaktowa:

OGŁOSZENIE 

Sąd Rejonowy w Myślenicach Wydział I Cywilny ogłasza, że na wniosek Zbigniewa Burtana i Danuty Burtan zostało wszczęte postępowanie do sygn. akt I Ns 904/21 o zasiedzenie nieruchomości położonej w miejscowości Lubień i oznaczonej jako: 

- dz. 2229 powstała z pgr 2229 obj. KW KR1Y/00062294/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych, a własność wpisana jest na rzecz: Anny Wilczek c. Józefa i Anieli, Władysława Burtana s. Jana i Katarzyny, Stanisława Burtana s. Jana i Katarzyny, Jana Burtana s. Jana i Katarzyny, Anny Bednarczykowej, Anieli Burtan c. Jana; 

- dz. 2272/6 obj. KW KR1Y/00064009/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych, a własność wpisana jest na rzecz Zofii Burtan c. Jana i Wiktorii. 

Sąd wzywa osoby zainteresowane, zwłaszcza następców prawnych osób wymienionych w księgach wieczystych jako właściciele, aby w terminie 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili w tut. Sądzie i udowodnili uprawnienia do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie udowodnione. 

Zobacz inne

Prawo

Partnerzy serwisu