Uniwersytet Warmińsko-Mazurski sprzedaje działki w Olsztynie

Zespół komunikaty.pl
29.12.2015 , aktualizacja: 29.12.2015 13:47
A A A
Nieruchomości w Olsztynie

Nieruchomości w Olsztynie (fot.Shutterstock)

Działki należące do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu. Postępowania mają charakter nieograniczony.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olszynie ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. Działki położone są na ulicach Jana Piwnika oraz Tuwima. Zdecydowana większość oferowanych w przetargach nieruchomości to działki zabudowane lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi. Najmniejsza nieruchomość ma powierzchnię 773 metrów kwadratowych, a największa 12 310 metrów kwadratowych. Przetargi mają charakter ustny, nieograniczony. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesieniem określonego wadium. Rozstrzygnięcie postępowań nastąpi na początku lutego 2016.

Przetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działkiPrzetarg w Olsztynie : Sprzedaż działki

Zobacz także