Nieruchomości w Bydgoszczy

Zespół komunikaty.pl
28.12.2015 , aktualizacja: 28.12.2015 13:20
A A A
Nieruchomości  w Bydoszczy

Nieruchomości w Bydoszczy (fot.Shutterstock)

Miasto Bydgoszcz ogłosiło przetargi na sprzedaż kilkunastu nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą mieszkania i działki.
Prezydent Bydgoszczy ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości należących do miasta. Oferowane w postępowaniach nieruchomości to lokale mieszkalne, pustostany oraz działki. Część nieruchomości została przeznaczona do dzierżawy. Wszystkie przetargi mają charakter nieograniczony, warunkiem udziału jest wniesienie określonego wadium. Postępowania zostaną zakończone w styczniu 2016 roku.

Szczegółowe informacje o przetargach można uzyskać w Wydziale Mienia i Geodezji Urzędu Miasta Bydgoszczy przy ul. Grudziądzkiej 9-15, budynek A - II piętro, pokój 123, tel. (52) 58 58 421, w godzinach 800 - 1600 (pon., śr., czw.); 800 - 1800 (wt.); 800 - 1400 (pt.)

Przetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Dzierżawa gruntuPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Sprzedaż nieruchomościPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w Bydgoszczy: Lokal mieszkalnyPrzetarg w miejscowości Nowa Karczma: Nieruchomość zabudowanaZobacz także