Partnerzy serwisu:
Firma Eurovilla Nieruchomości Sp. z.o.o ogłosiła przetarg na sprzedaż kamienicy, znajdującej się na terenie dzielnicy Mokotów. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 964,59 metry kwadratowe.

Kamienica znajdująca się na ulica Chocimskiej 3 w Warszawie została wystawiona na sprzedaż w drodze przetargu. Powierzchnia oferowanej w postępowaniu nieruchomości wynosi 964,59 metrów kwadratowych, powierzchnia przyległej do niej działki wynosi 375 m kwadratowych. Cena wywoławcza nieruchomości to 6.500.000 zł netto, podlega negocjacji. Nieruchomość zostanie sprzedana kupującemu, który zaoferuje najwyższa cenę.

Przetarg w Warszawie Kamienica na Mokotowie

 

Kup tańsze mieszkanie od komornika : Licytacje komornicze z całego kraju

 • Przetargi w Łodzi

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Przetargi na sprzedaż mieszkań, lokali użytkowych oraz możliwość dzierżawy nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Łodzi. Postępowania przetargowe mają charakter nieograniczony. Warunkiem udziału jest wniesienie określonego wadium.
  Przetargi w Łodzi
 • Nieruchomości nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Miasta Ustka ogłosiła kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki, lokale użytkowe oraz mieszkania. Postępowania mają charakter przetargów ustnych, nieograniczonych.
  Nieruchomości w Ustce
 • Hotel w Pruszczu Gdańskim wystawiony na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunukaty.pl
  Bydgoski Dom Aukcyjny ogłosił przetarg na sprzedaż Hotelu Chopin i domu jednorodzinnego. Oferowane nieruchomości znajdują się w Pruszczu Gdańskim i miejscowości Ząbrsko Górne.
  Sprzedaż nieruchomości
 • Przetargi w Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  AMW ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości. Wśród ofert przetargowych znajdują się lokale użytkowe w Warszawie i miejscowości Kazuń. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesienie określonego wadium.
  Nieruchomości w Warszawie