Partnerzy serwisu:
Bydgoski Dom Aukcyjny ogłosił przetarg na sprzedaż Hotelu Chopin i domu jednorodzinnego. Oferowane nieruchomości znajdują się w Pruszczu Gdańskim i miejscowości Ząbrsko Górne.

Bydgoski Dom Aukcyjny podał do publicznej wiadomości informację o przetargach na sprzedaż dwóch nieruchomości znajdujących się na terenie województwa pomorskiego. Wśród oferowanych nieruchomości znajduje się "Hotel Chopin" oraz dom jednorodzinny z przylegającą do niego działką.

Hotel Chopin znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Jego powierzchnia wraz z gruntem wynosi 1228 m2. Budynek ma 4 piętra oraz kondygnację podziemną. Na terenie budynku znajduje się 61 pokoi dla gości. Hotel znajduje się w świetnej lokalizacji, w pobliżu drogi miejskiej. Budynek ma także własną kotłownię. Proponowana cena to 10 950.000,00 zł (słownie: dziesięć milionów dziewięćset pięćdziesiąt tysięcy złotych ) brutto. Warunkiem przystąpienia do procedury jest złożenie oferty wraz z akceptacją lub propozycją ceny.

Druga oferta Bydgoskiego Domu Aukcyjnego dotyczy oferty przetargu nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, znajdująca się na terenie miejscowości Ząbrsko Górne. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: dom jednorodzinny wraz z działką. W budynku znajduje się 6 pokoi, ich powierzchnia użytkowa to 132,92 m 2. Na terenie działki znajduje się także garaż wolnostojący o powierzchni 75,8 m 2. Warunkiem udziału w postępowaniu przetargowym jest wniesienie wadium w wysokości 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy zł). Zainteresowani kupnem mogą obejrzeć oferowane nieruchomości po konsultacji z Bydgoskim Domem Aukcyjnym.

Sprzedaż hotelu Nieruchomość w Pruszczu Gdańskim

Przetarg Ząbsko Górne Sprzedaż nieruchomości

 • Przetarg na sprzedaż kamienicy w Warszawie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Firma Eurovilla Nieruchomości Sp. z.o.o ogłosiła przetarg na sprzedaż kamienicy, znajdującej się na terenie dzielnicy Mokotów. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 964,59 metry kwadratowe.
  Warszawa
 • Przetargi w Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  AMW ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości. Wśród ofert przetargowych znajdują się lokale użytkowe w Warszawie i miejscowości Kazuń. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesienie określonego wadium.
  Nieruchomości w Warszawie
 • Przetargi w Banku PEKAO S.A

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Oferowane obiekty znajdują się między innymi w Lublinie, Radomiu czy Łodzi. Przetargi mają charakter nieograniczony.
  Nieruchomości w Gdyni
 • Licytacja nieruchomości w Zakopanem i okolicach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Na terenie Zakopanego i okolic w najbliższym czasie odbędą się licytacje nieruchomości. Wśród opublikowanych ofert znajdują się działki i lokale mieszkalne.
  widok na Tatry